Erkan Yazılım Deposuna Hoşgeldiniz

Kurumsal Site

E-Ticaret

profesyonellik
adına

tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Grafik Tasarım

Android
iOS
Windows

Mobil Uygulama

ve daha fazlası....

Modern

Tasarımlar

kendi
hayalin
kendi

fikrin

kendi markan..

kendi
işin

kendi geleceğin

Hazır mısın?

Projeni

birlikte
hazırlayalım
gerisini

bize

bırakın
size

sadece

işinizi
yönetmek
kalsın
binlerce
müşteriyle

sizi

buluşturalım

üstelik
hiç bir

teknik

bilgiye

ihtiyacınız
yok

müşterilerinizi

büyüleyin
kazancınızı
hemen
arttırın

web site mimarisi

Erkan

Yazılım

ile

tanışın

yönetim

paneli
sayesinde

sitenizi

anlık

olarak

güncelleyin

veya
anında
sitenizi
yenileyin
baştan

tasarlayın

sizde

bizimle
çalışmak
 isterseniz

yazılım

depomuzdan

işinize uygun

bir yazılım

seçerek

başlayabilirsiniz

UNUTMAYIN!

Erkan

Yazılım

size

yeter

Hosting

Domain

SSL

Mobil App

Grafik Tasarım

Intro Video

ve fazlası

Erkan Yazılım'da!

Erkan Yazılım™

Web siteniz dijital ortamda müşterilerinizin ziyaret edeceği en önemli duraklardan birisidir. Doğru, güncellenebilir ve son arama motoru optimizasyon kurallarına göre tasarlanmış bir web sitesi yeni müşteriler getireceği gibi dijital reklam puanlarınızı yükseltip daha az tık başı maliyetler avantajı sağlayabilir.. .

Tasarım Süreci Abone Ol!

Web Tasarım Süreçleri

Bir web sitesi tasarlamak ve tasarıma bağlı olarak süresi, istenilen hizmetin karmaşıklığına göre değişebilir. Fakat izlenen tasarım süreçleri aynıdır. Müşteriler sabırsızlıkla web sitelerini beklerken tasarımcılar da müşteriden aldıkları bilgilere dayanarak tasarım sürecine başlamışlardır. Bu yazımızda kısaca web tasarım sürecine değineceğiz;

Planlama süreci
Planlama süreci tüm tasarım sürecinin belkide en önemli aşamalarından biridir. Bu süreçte müşteri ile görüşme, istenilen hizmetlerin sıralanması, işin büyüklüğüne göre personel yapılandırmasının yapılması, gibi temel bileşenler belirlenir. Planlama sürecinin sonunda müşterilere web tasarım sürecinin tahmini olarak ne kadar süreceği bildirilebilir.

Kaynak toplama & iş bölümü
Planlama sürecinden sonra elimizde belirli bir sürede ulaşmamız geren hedeflerimiz belirlenmiştir. Bu hedefler doğrultusunda grafik toplama, kullanılacak ikonların belirlenmesi, fotoğraf ve imaj seçimi, eklenti kütüphanelerinin oluşturulması gibi web sitesi tasarım ve programlanmasından kullanılacak elemanlar havuzda toplanmaya başlar.

Tasarım
Bu aşamada tasarımcı online olarak web sitesinin genel görünüşünün ana hatlarını oluşturulur. CSS kodları ve HTML tagları oluşturulmaya başlanmıştır. Kutuların ölçüleri belirlenmiş örnek içerik ile bilikte web sitenin işlevsiz genel hatları oluşturulmuştur.

Programlama
Tasarımcıdan gelen CSS ve HTML kodları sadece görünümü etkilediği için işlevsizlerdir. Programcı görsel öğelerin etkileşimli olabilmesi için tercih edilen programlama diline göre kod girişlerini yapar. İletişim formaları, sepet eklentileri vb. tüm kod gerektiren yazılımlar bu aşamada devreye sokulur.

İçerik ekleme
Tüm tasarım ve programlama süreci tamamlandıktan sonra müşteriden edinilmiş içerikler web sitesinde belirlenen sayfalara konulmaya başlar. Hakkımızda, ürün bilgileri, iletim bilgileri gibi kurumsal bilgiler web sitesine kayıt edilir.

Test
Tasarım, programlama ve içerik aşamaları tamamlanmış web siteleri farklı platformlada bir düzine teste sokulur. Arama motoru optimizasyonu testi, genel kod düzeni testi, genel tasarım düzeni testi, multi platform uyum testi gibi tasarım, programlama ve içerik ekleme esnasında gözden kaçan, hatalı veya eksik parçaların bulunmasına yardımcı testler son aşama web sitesine uygulanır.

Teslimat
Tüm aşamaların sonucunda web sitesi müşteri onayından da geçtikten sonra internet üzerinde görünür yapılır. Daha detaylı bilgiler için Erkan Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz

Bize Yazın..

Aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sorularınızı cevaplamayı bekleyen muhteşem bir ekibimiz var.

Adres
255 Sk. No 37
İzmir/Konak 35280

Web siteniz dijital ortamda müşterilerinizin ziyaret edeceği en önemli duraklardan birisidir. Doğru, güncellenebilir ve son arama motoru optimizasyon kurallarına göre tasarlanmış bir web sitesi yeni müşteriler getireceği gibi dijital reklam puanlarınızı yükseltip daha az tık başı maliyetler avantajı sağlayabilir.. .

PROJE OLUŞTUR

Enable Sound
Müziği önceden yüklemek için herhangi bir yere dokunun / tıklayın
optimum bir deneyim için